top of page
  • Yazarın fotoğrafıİmza Danışmanlığı

A Harfi İçin İmza Örnekleri ve İpuçları

Güncelleme tarihi: 29 Haz 2023

Kişisel ya da kurumsal imza tasarımlarınız A harfi ile başlıyor ya da A harfi ile başlayan bir kelime içeriyorsa öncelikle işe harfi tanıyarak başlamanız gerekir. Temelde A harfi dikeyde iki eğik ve yatayda bir düz çizgiden oluşmaktadır. Bu çizgilerin eğimini, keskinliğini ve genişliğini değiştirdiğinizde harfiniz aynı kalmakla beraber görünümü değişebilir.


A harfi ile imza tasarımları ismin baş harfi
A harfiyle başlayan isimler için imza örnekleri

A Harfi ile başlayan isimlere Adalet, Ahu, Ahsen, Aliye, Arzu, Aslı, Ayça, Ayla, Ayda, Ayşe, Ayyıldız, Azra, Abdullah, Agah, Ahmet, Akdoğan, Akın, Akif, Alaz, Ali, Alp, Altuğ, Aras, Asel, Ata, Aytun, Aziz, Azmi isimleri örnek verilebilir. Eğer isminiz ya da soyadınız A harfi ile başlıyorsa her ne kadar çekiminden bu yana yıllar geçmiş olsa da aşağıdaki video imza tasarımınız da sizin için faydalı olabilir. Ayrıca A harfine benzer formlarda olan harflere ait diğer video dersler de imza tasarımınız için size ipuçları sunabilir. Bu harfler şunlardır: A harfi için H, V, U, Y


Bu yazıda İmza Danışmanlığı için değil kendi kendinize imza tasarımlarınızı yaparken size rehber olacak ipuçları için beraberiz. Aşağıdaki video da geçmiş yıllarda çekilmiş herkese açık bir video dersten oluşmaktadır. Temel, Profesyonel ya da Kurumsal İmza Danışmanlığı ile bağlantılı değildir.


 

Bununla birlikte, kendi kendinize çalışmak sizin için güçse ve profesyonel bir rehbere ihtiyaç duyuyorsanız kişisel ya da kurumsal İmza Danışmanlığı talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
1 Comment

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Guest
Jun 29, 2023
Rated 5 out of 5 stars.

Önerilerinizi uygulayacağım, teşekkürler.

Like
bottom of page