top of page
  • Yazarın fotoğrafıİmza Danışmanlığı

İmza Eğitimi Workshop: İstanbul’da Günübirlik Kursla Kendi İmzanı Tasarla!

Güncelleme tarihi: 3 gün önce

İmza, kişisel kimliğinizi ve profesyonelliğinizi yansıtan önemli bir unsurdur. İstanbul Bakırköy’de Büşra Kulüp Akademi ve Danışmanlık’ın tasarım alanındaki markası olan İmza Danışmanlığı ve eğitim alanındaki markası olan Workshop Art İstanbul bünyesinde düzenlediğimiz 2 saatlik imza eğitimi workshop'umuza katılarak, estetik ve güvenli bir imza oluşturmanın inceliklerini öğrenebilirsiniz.

İmza eğitimi, bireylerin imza atma becerilerini geliştirmek, güvenli ve estetik bir imza oluşturmak amacıyla verilen bir eğitimdir. Özellikle kurumsal hayatta ve resmi işlemlerde önemli olan imzanın doğru ve etkili bir şekilde atılması büyük bir öneme sahiptir. İşte imza eğitimi hakkında bazı temel bilgiler:

İmza Eğitiminin Amacı

  • Kimlik Belirleme: İmza, kişisel kimlik belirlemede önemli bir rol oynar. Eğitim, bireylerin kendilerine özgü ve tanınabilir bir imza geliştirmesini sağlar.

  • Güvenlik: Sahte imzaların önlenmesi ve hukuki geçerliliğin sağlanması için güvenli imza teknikleri öğretilir.

  • Estetik: İmzanın estetik olarak hoş ve profesyonel görünmesi de önemlidir. Eğitim, estetik unsurların nasıl katılacağını öğretir.


 

Workshop Detayları

Tarih: 30 Haziran Pazar

Saat: 18:00 - 20:00

Yer: İstanbul, Bakırköy, İmza Danışmanlığı (Marmaray Bakırköy istasyonuna 1 dk mesafededir.)

Kayıt: Whatsapp: +90 5438182048 ya da Instagram direkt mesaj


 

Kendi imzanızı atabilmeniz için tasarlanan bu workshopla bir günde estetik ve pratik bir imza için teknikler ve ipuçları edinin.
İmza Eğitimi Alın ve İmzanızı Profesyonel Olmaya Yaklaştırın!

İmza Eğitimi İçeriği

1. Temel Teknikler

İmza atma sürecinde kullanılan temel teknikleri öğreneceksiniz. Kalem tutuşu, bilek hareketleri ve imza atma pozisyonları gibi konularda bilgi sahibi olacaksınız.

2. Kişiselleştirilmiş İmza Tasarımı

Eğitmen eşliğinde kendi karakterinize ve ihtiyaçlarınıza uygun özgün bir imza tasarlayacaksınız. Böylelikle atölye süreci dahilinde imza danışmanı rehberliğinde hem estetik hem de pratik bir imza oluşturabilir ve bu imzayı ilerleyen süreçte kendi kendinize geliştirebilirsiniz. Kendi kendinize imzanızı geliştirirken de ilk 1 ay içinde maksimum 3 kere danışmana göndererek (her katılımcı için maksimum toplam 15 dakika) geribildirim alma hakkınız vardır. Dilerseniz bu hakkınızı 15 dakikalık bir Zoom toplantısı planlatarak da kullanabilirsiniz.

3. Güvenlik Unsurları

İmzanızın kopyalanmasını zorlaştırmak ve hukuki geçerliliğini artırmak için güvenlik unsurlarının nasıl ekleneceğini öğreneceksiniz. Sahtecilik risklerini minimize edecek ipuçları sunacağız. Fakat şu da bilinmeli ki imza kişiye özel bir yazı parçasıdır ve hem her imza kopyalanabilir hem de kopyalanan her sahte imzanın sahte olduğunun anlaşılmasının yolu bulunabilir.

4. Pratik Çalışmalar

Farklı yüzeylerde ve farklı kalemlerle imza atma pratiği yapacağız. Gerçekçi senaryolar ile imzanızın her koşulda nasıl görüneceğini kısaca test edeceğiz ve her zaman aynı imzayı atabilmeniz için size pratik öneriler sunacağız.


 

Kimler Katılmalı?

  • Profesyoneller: İş hayatında imza atan veya atmak zorunda olan profesyoneller.

  • İşletme Sahipleri: Şirket evraklarında ve resmi belgelerde imza kullanması gereken işletme sahipleri.

Neden Katılmalı?

  • Profesyonellik: İş hayatında daha profesyonel ve güvenilir bir izlenim bırakır.

  • Güvenlik: Sahtecilik riskini azaltma potansiyeline sahiptir.

  • Kişisel Tatmin: Kişinin kendine özgü bir imza sahibi olması özgüvenini artırır.

İmza eğitimi, özellikle resmi belgelerde sıkça imza atan kişiler için oldukça faydalıdır ve kişisel imzanın hem estetik görünüm hem pratiklik hem de güvenlik açısından iyileştirilmesine yardımcı olur.

Katılım Ücreti ve Kayıt

Katılım ücreti 1000 tl + KDV olarak 1200 tl’dir. Workshop'umuza katılmak için Whatsapp üzerinden ya da Instagram direkt mesaj aracılığıyla kayıt yaptırabilirsiniz. Bilgi ve kayıt için aşağıdaki düğmeye tıklayabilirsiniz. Atölyemizin maksimum kapasitesi 12 kişidir.
 

Sıkça Sorulan Sorular

Bu workshop yüz yüze mi gerçekleşecek? Evet, workshop İstanbul'da yüz yüze gerçekleşecektir.

Eğitim materyalleri sağlanacak mı? Evet, eğitim materyalleri tarafımızdan sağlanacaktır.

Katılım belgesi verilecek mi? Evet, katılım belgesi verilecektir.

Son olarak...

İmza eğitimi workshop'umuz, profesyonel, estetik, pratik ve güvenli imza atma tekniklerini öğrenmek isteyen herkes için mükemmel bir fırsattır. İstanbul'da gerçekleşecek bu etkinliğe katılarak, kişisel ve kurumsal imza becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Hemen kayıt olun ve imzanız sizin olsun!Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page