top of page
  • Yazarın fotoğrafıİmza Danışmanlığı

S ve Ş Harfi İçin İmza Örnekleri ve İpuçları

Kişisel ya da kurumsal imza tasarımlarınız S ya da Ş harfi ile başlıyor veya S ya da Ş harfi ile başlayan bir kelime içeriyorsa öncelikle işe harfi tanıyarak başlamanız gerekir. Temelde S harfi bir bir kıvrımlı çizgiden oluşmaktadır. Bu çizginin eğimini, keskinliğini ve genişliğini değiştirdiğinizde harfiniz aynı kalmakla beraber görünümü değişebilir. Ş harfi ise artı bir noktaya sahiptir. Bu noktayı direkt bir nokta şeklinde yazmakla beraber, çizgi şeklinde de imza içerisinde kullanabilir ve daha kararlı bir imza oluşturabilirsiniz. Böylelikle kolay (pratik) ve güzel (estetik) bir imza atabilirsiniz.


S ve Ş Harfi ile başlayan isimlere Saadet, Saba, Sabah, Seda, Sahil, Sanay, Sanem, Sara, Saye, Sedef, Selda, Selen, Selin, Selinay, Selma, Selmin, Selva, Sena, Semiha, Seray, Serpil, Serra, Sevde, Sevda, Sevgi, Sezer, Sibel, Sima, Simge, Sırma, Sonay, Suat, Su, Suzan, Suna, Süreyya, Sultan, Sinem, Sadık, Said, Samet, Semih, Savaş, Sedat, Sefa, Selim, Sergen, Sertaç, Sezai, Suay, Şaban, Şafak, Şahan, Şahin, Şefkat, Şen, Şeref, Şükrü, Şahika, Şehrazat, Şengül, Şermin, Şeyda, Şeyma, Şilan, Şimal, Şule, Şükran isimleri örnek verilebilir. Eğer isminiz ya da soyadınız S ve Ş harfi ile başlıyorsa her ne kadar çekiminden bu yana yıllar geçmiş olsa da S ve Ş harfi için hazırlanmış olan aşağıdaki video imza tasarımınızda sizin için faydalı olabilir. Ayrıca S ve Ş harfine benzer formlarda olan harflere ait diğer video dersler de imza tasarımınız için size ipuçları sunabilir. Bu harfler şunlardır: S ve Ş harfi için C, Ç, G, I, İ, J, L, M, O, Ö, T, Z. Bu yazıda İmza Danışmanlığı için değil kendi kendinize imza tasarımlarınızı yaparken size rehber olacak ipuçları için beraberiz. Aşağıdaki video da geçmiş yıllarda çekilmiş herkese açık bir video dersten oluşmaktadır. Temel, Profesyonel ya da Kurumsal İmza Danışmanlığı ile bağlantılı değildir.


 

Bununla birlikte, kendi kendinize çalışmak sizin için güçse ve profesyonel bir rehbere ihtiyaç duyuyorsanız kişisel ya da kurumsal İmza Danışmanlığı talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page